Adalar Araç Haczi Kaldırma

Adalar taşıt haczi kaldırma işlemini yapmak isteyen icra takibi borçlusu aracına haczi konulan borçlu şahıs borcunu kabul etmiş olması durumunda, icra takibinin gerçekleştiği icra dairesine ya da bulunduğu yerdeki en yakın icra dairesine giderek; istenilen miktarı dosya kapak hesabı yapılması doğrultusunda eksiksiz olarak ödemesi durumunda araç üzerindeki haczi kalkmasını sağlayacaktır. Noter kanalı ile aracın maliki olan şahıs aracını bir başkasına satmak istemesi durumunda aracın üzerinde haciz bulunmaması gerekmektedir. şahıs satmak isteyen giderek aracın üzerinde haciz işlemi bulunmaması gerekmektedir. Yukarıda öncelikli bulunan işlemlerin gerçekleşmesi olarak aracını gerekmektedir. Aksi durumda aracın üzerinde içeren haczin kaldırılması mümkün olmayacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP