Adalar Avukat Numarası

Adalar'da Adalar Avukat Numarası arayışı artık çokça kolay biçimde ulaşım sağlanabilmektedir. Günümüz teknolojisindeki büyümeler ile birlikte Adalar avukat numarası için avukatın bağlı olmuş olduğu ilgili barodan numarasının talep edilebileceği gibi sisteme kayıtlı internet adresi üzerinden de iletişim bilgilerini bularak ulaşım sağlanabilmektedir. İnternet sitesi üzerinde çoğu Adalar avukat numarasını KVKK nedeniyle gizlemektedir. Avukatlar kendilerini bilen kişilerle avukat numarasını paylaşmaktadırlar. Bu da pek organik durumdur. Çünkü olur olmaz her mahkeme için avukat numarasını arayan bir kesim olmaktadır. Bilinmeli ki avukatlar bilgileri ile para kazanmaktadırlar. Türkiye Barolar Birliği’nin de net bildirdiği üzere yasal danışmanlık hizmeti ücrete tabidir.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP