Adalar Ceza Hukuk Büroları

Adalar'da Adalar Ceza hukuk büroları arayışında bulunan kişiye ilişkin tavsiyelerimiz olmaktadır. Adalar Ceza hukuk büroları ceza hukuku ile ilgili olan uzmanlık konusunda özellikle diğer hukuk dallarından artık ceza hukuku dalına ağırlık gösteren avukatların ilgilenmiş olduğu bir kariyer dalıdır. Kariyer hayatımızda vatandaşlarımız ceza hukuku ile ilgilenen vekillere ceza avukatı ağır ceza avukatı gibi kelimeler kullanmaktadırlar. Oysaki hukuk kariyerimizde böyle bir iş ismi bulunmamaktadır. Ceza hukuku avukatı ismini kullanmak pek daha gerçekçi olacaktır. Ceza hukukunda söz konusu taraflar aralarında oluşan ya da isnat edilen bir suç konusuna ilişkin karar yapılmaktadır. Savcılık aşamasında hakkında isnat edilen suçu işleyen kişiye şüpheli denilmektedir. Soruşturma sürecinin bitiminden sonrasında kovuşturma aşaması dediğimiz dava aşamasında ise şüpheli olan tarafın ismi zanlı olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP