Adapazarı Avukat Numarası

Adapazarı Avukat Numarasına ulaşmak artık çok pratiktir. Günümüz teknolojisindeki büyümeler ile birlikte Adapazarı avukat numarası için avukatın bağlı olmuş olduğu ilgili barodan telefonu talep edilebileceği gibi sisteme kayıtlı internet adresi üzerinden de iletişim bilgilerini bularak ulaşım yapılabilmektedir. Kişisel Verileri Koruma Kurulu kapsamında web sitesi üzerinde çoğu Adapazarı avukat numarası gizlemektedir. Sadece kendisini bilen kişiler ile telefon numarasını paylaşmaktadır. Bu da pek organik durumdur. Çünkü her mahkeme için avukatı arayan çok kişi vardır. Bilinmeli ki avukatlar bilgileri ile para kazanmaktadırlar. Türkiye Barolar Birliği’nin de net bildirdiği üzere yasal müşavirlik hizmeti ücrete tabidir.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP