Adapazarı Hukuk Ofisi

Kolektif hukuk ofisi olarak Adapazarı'nda hizmet sağlamaktayız. Adapazarı Hukuk ofisi arayışında bulunduğunuzda yapmanız gereken ilk şey söz konusu yasal probleminize ilişkin olarak alanında yetkin hukuk ofisi ile görüşme yapmış olmanızdır. Tavsiyemiz hukuki probleminize ilişkin görüşmelerinizi kendiliğinden hukuk ofisine giderek yüz yüze konuşma gerçekleştirmeniz yönünde olacaktır. Bu sayede detaylıca açıklamasında bulunabileceğiniz gibi yasal sorununuza başvuru elinizde bulunan evrak, belge vd. delil niteliğine haiz evraklarınızın avukat tarafından incelenmesi neticesinde yargılama süreciniz nasıl, ne şekilde olması gerektiği konusunda düşünce sahibi olabileceksiniz. Hukukumuzda görevli ve yetkili dava belirleme konusu Hukuk Muhakemesi kanununda açıkça düzenlenmiştir. Sadece bu durumu dahi göz ardı etmeniz halinde açılacak olan davanızın ilgili mahkeme tarafından reddine yargılama verilmesi suretiyle davanızın işlemden kaldırılmasına belge olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP