Ağva Asliye Ceza Avukatı

Ağva Asliye ceza avukatı kimdir? Ağva Asliye ceza avukatının işi nedir? Ağva Asliye ceza avukatı aslında Asliye Ceza mahkemelerinde işlenen ceza yargılamaları sürecinde avukatlık hizmetini yerine getiren ceza hukuku konusunda bilgili olan avukatlardır. Asliye ceza mahkemesinde işlenen esas suçlar: Tehdit suçu, Hakaret suçu, Şantaj suçu, Özel hayatın gizliliği ihlal suçu, Kasten yaralama suç vb. suçlar bulunmaktadır. Suçların şikayete tabi tutulup tutulmadığı önem arz etmektedir. Çünkü şikayete tabi olan suçlara ilişkin olarak şikayetçi ve zanlı arasında yaşanılan söz konusu durumda aralarındaki söz konusu anlaşmazlığa ilişkin uzlaşacak olduklarında mahkeme sonucunda herhangi bir cezai müeyyide ile karşılaşma durumu olmayacağı gibi sanki hiç böyle bir suç işlenmemiş gibi hüküm ve sonuç doğuracaktır. Bu yüzden işlenmiş olan suçların şikayete tabi tutulup tutulmadığı büyük önem arz etmektedir.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP