Ağva Ceza Hukuk Büroları

Ağva'da Ağva Ceza hukuk büroları aramasında bulunan kişilere ilişkin tavsiyelerimiz olmaktadır. Ağva Ceza hukuk büroları ceza hukuku ile ilgili olan uzmanlık konusunda özellikle diğer avukatlık dallarından artık ceza hukuku dalına öncelik gösteren vekillerin ilgilenmiş olduğu bir iş dalıdır. İş hayatımızda halkımız ceza hukuku ile ilgilenen vekillere ceza avukatı ağır ceza avukatı gibi kelimeler kullanmaktadırlar. Oysaki avukatlık kariyerimizde böyle bir meslek ismi bulunmamaktadır. Ceza hukuku avukatı ismini kullanmak pek daha gerçekçi olacaktır. Ceza hukukunda söz konusu taraflar arasında oluşan ya da isnat edilen bir suç konusuna ilişkin yargılama yapılmaktadır. Savcılık aşamasında hakkında isnat edilen suçu sunan kişilere şüpheli denilmektedir. Sorgu aşamasının bitiminden sonrasında kovuşturma aşaması dediğimiz mahkeme süresinde ise şüpheli olan tarafın ismi zanlı olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP