Ağva Hukuk Ofisi

Kolektif hukuk ofisi olarak Ağva ilinde hizmet sunuyoruz. Ağva Hukuk ofisi aramasında bulunduğunuzda yapmanız gereken ilk şey söz konusu yasal sorununuza ilişkin olarak alanında yetkin hukuk ofisi ile konuşma yapmış olmanızdır. Tavsiyemiz hukuki sorununuza ilişkin görüşmelerinizi kendiliğinden hukuk ofisine giderek yüz yüze konuşma gerçekleştirmeniz yönünde olacaktır. Bu sayede detaylıca açıklamasında bulunabileceğiniz gibi hukuki probleminize dair elinizde bulunan dosya, belge vd. delil niteliğine haiz evraklarınızın avukat tarafından incelenmesi neticesinde karar süreciniz nasıl, ne şekilde olması gerektiği konusunda düşünce sahibi olabileceksiniz. Hukukumuzda vazifeli ve yetkili dava belirleme konusu Hukuk Muhakemesi kanununda net düzenlenmiştir. Yalnız bu durumu dahi göz ardı etmeniz halinde açılacak olan duruşmanızın ilgili dava tarafından reddine yargılama verilmesi suretiyle duruşmanızın işlemden kaldırılmasına belge olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP