Akyazı Hukuk Ofisi

Kolektif hukuk ofisi olarak Akyazı'da hizmet veriyoruz. Akyazı Hukuk ofisi arayışında bulunduğunuzda yapmanız gereken ilk şey söz konusu hukuki sorununuza ilişkin olarak alanında yetkin hukuk ofisi ile görüşme gerçekleştirmiş olmanızdır. Önerimiz hukuki probleminize ilişkin görüşmelerinizi kendiliğinden hukuk ofisine giderek yüz yüze görüşme gerçekleştirmeniz yönünde olacaktır. Bu sayede detaylıca açıklamasında bulunabileceğiniz gibi hukuki probleminize başvuru elinizde bulunan dosya, doküman vd. kanıt niteliğine sahip evraklarınızın avukat tarafından incelenmesi neticesinde hüküm süreciniz nasıl, ne şekilde olması gerektiği konusunda fikir sahibi olabileceksiniz. Hukukumuzda vazifeli ve yetkili mahkeme belirleme konusu Hukuk Muhakemesi kanununda net düzenlenmiştir. Yalnız bu durumu dahi göz ardı etmeniz halinde açılacak olan duruşmanızın ilgili mahkeme tarafından reddine yargılama verilmesi biçimiyle duruşmanızın işlemden kaldırılmasına doküman olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP