Akyazı İcra Hukuk Avukatı

Akyazı İcra hukuk avukatı kime denir? Akyazı İcra hukuku avukatı borçlu olan tarafın borcunu ödememesi halinde alacağının karşı taraftan nasıl tahsilatını gerçekleştirilebileceğini hukuksal yollara başvurarak mümkün olmasını sağlayacaktır. Aynı sürede da alacaklının bu icra durumunda farklı hukuksal olanakları bulunduğu yapılan takibe karşı borçlu tarafın borcunu ödememesi halinde mallarının nasıl şekilde haczedilip nakit paraya çevrilebileceği gibi mevzular icra ve iflas hukuku dalının konusudur. Borcunu yatıramayan borçlu davacının sahip olduğu borcunun alacaklının isteği üzerine, devlet zoru kullanılarak taşınır veya taşınmaz mülklerine doğrudan el konarak karşılanması sağlanır. İcra hukuku davalarından ne şekilde olumlu sonuçlanabileceği hakkında detaylı bilgi sadece konusunda uzman icra ve iflas avukatları tarafından cevaplandırılabilir. Bu yüzden böyle bir durumda icra duruşmasından evvel icra avukatı ile iletişime geçerek ne gibi haklarının olduğunu bilmek hatta alacağın tahsili sağlanmasında hangi yolların izlenmesi gerektiğine karar verilmesi bakımından önemlidir.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP