Anadolu Yakası Adliye Avukatı

Anadolu Yakası'da Adliye avukat arayışında bulunan bireyler bulunmaktadır. Adliye içerisinde ya da yakınlarında adliye avukatı göremeyen toplum adliye avukatı araması yaparak ihtiyacına bakacağı avukatı bulabilir ya da hakkında bilgi alabilir. Kendiliğinden avukatlık bürosuna giderek konuşma yapılmalıdır. Avukatlık sorunlarınıza ilişkin dilekçe yazma, hukuki danışmanlık, yargısal faaliyetlere dava açma söz konusu olduğunda nitelikli hizmet alabilirsiniz. Ayrıca hukuk ofisine gidememe durumu söz konusu olduğunda ise arayarak iletişim kurarak hukuki danışmanlık hizmeti talebinde bulunma imkanına sahip olacaktırlar.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP