Anadolu Yakası Araç Haczi Kaldırma

Anadolu Yakası Aracında haczi mevcut kişilerin, borcu kabul etmesi durumunda en yakın icra binasına giderek istenilen miktarı ödemesi durumunda haczi işlemlerinin iptalini sağlayacaktır. Noter kanalı ile taşıtın maliki olan kişi taşıtını bir başkasına satmak istemesi durumunda taşıtın üzerinde haciz bulunmaması gerekmektedir. binasına satmak isteyen istenilen taşıtın üzerinde haciz işlemi bulunmaması gerekmektedir. O yüzden yukarıda net izahında bulunulmuş olan işlemlerin öncelikli olarak yapılması gerekmektedir. Aksi durumda aracın üzerinde mevcut haczin kaldırılması mümkün olmayacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP