Anadolu Yakası Asliye Ceza Avukatı

Anadolu Yakası Asliye ceza avukatı kime denir? Anadolu Yakası Asliye ceza avukatının görevi nedir? Asliye ceza mahkemelerinde işlenen ceza yargılamaları süresince avukatlık faaliyeti veren avukatlara Anadolu Yakası asliye ceza avukatı denir. Asliye ceza mahkemesinde işlenen başlıca suçlar: Tehdit suçu, Hakaret suçu, Şantaj suçu, Özel hayatın gizliliği ihlal suçu, Kasten yaralama suç vb. suçlar bulunmaktadır. Suçların şikayete tabi tutulup tutulmadığı önem arz etmektedir. Çünkü şikayete tabi olan suçlara ilişkin olarak şikayetçi ve sanık arasında yaşanılan söz konusu durumda aralarındaki söz konusu ihtilafa ilişkin uzlaşacak olduklarında mahkeme bittiğinde herhangi bir cezai müeyyide ile karşılaşma durumu olmayacağı gibi sanki hiç böyle bir suç işlenmemiş gibi hüküm ve sonuç doğuracaktır. O yüzden işlenmiş olan suçların şikayete tabi tutulup tutulmadığı önem arz etmektedir.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP