Ataşehir Asliye Ceza Avukatı

Ataşehir Asliye ceza avukatı kimdir? İstanbul'un Ataşehir ilçesinde Asliye ceza avukatı ne hizmeti verir? Ataşehir Asliye ceza avukatı gerçekte Asliye Ceza mahkemelerinde işlenen ceza yargılamaları sürecinde avukatlık hizmetini yerine getiren ağır ceza hukuku konusunda ilgili olan avukatlardır. Asliye ceza mahkemesinde görülen sıklıkla karşılaşılan suç türlerini başlıca anlatacak olduğumuzda: Tehdit suçu, Hakaret suçu, Şantaj suçu, Özel hayatın gizliliği ihlal suçu, Kasten yaralama suçu vd. olmak üzere ayrı suçlar bulunmaktadır. Suçların şikayete tabi tutulup tutulmadığı büyük önem arz etmektedir. Şikayete tabi olan suçlara ilişkin olarak kişiler arasında anlaşma olduğunda dava sonucunda hiç böyle bir suç işlenmemiş gibi sonuç doğuracaktır. O yüzden işlenmiş olan suçların şikayete tabi olup olmamaları büyük önem arz etmektedir.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP