Ataşehir Ceza Hukuk Büroları

Ataşehir'de Ataşehir Ceza hukuk büroları arayışında bulunan kişiye ilişkin önerilerimiz bulunmaktadır. Ataşehir Ceza hukuk büroları ceza hukuku ile ilgili olan uzmanlık konusunda bilhassa diğer hukuk dallarından artık ceza hukuku dalına öncelik gösteren vekillerin ilgilenmiş olduğu bir meslek dalıdır. Kariyer hayatımızda vatandaşlarımız ceza hukuku ile ilgilenen avukatlara ceza avukatı ağır ceza avukatı gibi tabirler kullanmaktadırlar. Oysaki avukatlık kariyerimizde böyle bir kariyer ismi bulunmamaktadır. Ceza hukuku avukatı ismini kullanmak pek daha doğru olacaktır. Ceza hukukunda söz konusu taraflar aralarında oluşan ya da isnat edilen bir suç konusuna ilişkin yargılama yapılmaktadır. Savcılık süresinde hakkında isnat edilen suçu karşılayabilen kişilere şüpheli denilmektedir. Soruşturma aşamasının bitiminden sonrasında kovuşturma süresi dediğimiz mahkeme süresinde ise şüpheli olan tarafın ismi sanık olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP