Bakırköy Asliye Ceza Avukatı

Bakırköy Asliye ceza avukatı kime denir? İstanbul'un Bakırköy ilçesinde Asliye ceza avukatı ne hizmeti verir? Asliye ceza mahkemelerinde görülen ceza yargılamaları süresince avukatlık faaliyeti veren avukatlara Bakırköy asliye ceza avukatı denir. Asliye ceza mahkemesinde işlenen sıklıkla karşılaşılan suç çeşitlerini başlıca belirtecek olduğumuzda: Tehdit suçu, Hakaret suçu, Şantaj suçu, Özel hayatın gizliliği ihlal suçu, Kasten yaralama suçu vd. olmak üzere ayrı suçlar bulunmaktadır. Suçların şikayete tabi tutulup tutulmadığı önem arz etmektedir. Şikayete tabi olan suçlara ilişkin olarak halk arasında anlaşma sağlandığında dava sonucunda hiç böyle bir suç işlenmemiş gibi netice doğuracaktır. Bu yüzden işlenmiş olan suçların şikayete tabi olup olmamaları önem arz etmektedir.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP