Beşiktaş Haciz Kaldırma

Beşiktaş'da Haciz kaldırma denildiğinde, borçlu kişi ismine açılan icra takibine dayanarak taşınır ya da taşınmaz malvarlığına başvuru haciz kaldırma işleminin yapılabilmesi için kesinleşen icra emrine başvuru borçlu olan kişi ya da kurumun haciz kaldırma işlemi talebinde bulunabilmesi için açılmış olan icra takibine istinaden icra emrinde belirtilen alacak kalemlerinin yatırılması ile birlikte dosyanın kapatılıp infaz olunabilmesi için de tahsil harcının yatırılması gerekmektir. Sırasıyla anlatmış olduğumuz işlemlerin yapılması doğrultusunda haciz kaldırma işlemi gerçekleşmiş olacaktır. Borçlu olan kişi ya da kurum bu şekilde haciz kaldırma işlemini yapmış olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP