Biz Kimiz ?

Biz Kimiz ?

Kolektif Hukuk & Danışmanlık Ofisi, Avukat Edebali BAYRAM tarafından kurulmuştur. Kurulduğumuz günden bugüne, alanında uzman akademisyenlerimiz ve meslektaşlarımızla hukuki hizmet vermekteyiz. Önceliğimiz olan şeffaf, yapıcı ve müvekkil odaklı çalışma prensiplerimiz ile ilerlemekteyiz. Müvekkillerimize verimli ve istikrarlı bir şekilde hukuki hizmet sunmaktayız.

Kolektif Hukuk & Danışmanlık Ofisi olarak, şahıs ve şirket müvekkillerine hukuki uyuşmazlığın başlangıcından sonuç aşamasına kadar en verimli şekilde hizmet sunarak sonuç elde etmeyi amaçlıyoruz. Kolektif Hukuk & Danışmanlık Ofisi olarak, karşılıklı güven ve saygı esasına dayalı; pratik, yenilikçi, güncel gelişmelere açık, yaratıcı ve yüksek kalitede hukuki hizmet sunarak müvekkillerimize Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Hukuki sorunlarınızda etkin, doğru ve hızlı çözümü ilke edinmekteyiz. Kolektif Hukuk & Danışmanlık Ofisi olarak faaliyette bulunduğumuz tüm Türkiye geneli hizmetlerde; vizyoner bakış açısı, saygı, disiplin, meslek etik kurallarından taviz vermeden ve avukatlık yemininden ayrılmadan avukatlık hizmeti vermeyi prensip edinerek, sektörümüzde öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma