Esenyurt Avukat Numarası

Esenyurt Avukat Numarasına erişmek artık çok kolaydır. Günümüz teknolojisindeki büyümeler ile birlikte Esenyurt avukat numarası için avukatın bağlı olmuş olduğu ilgili barodan numarasının talep edilebileceği gibi sisteme kayıtlı internet adresi üzerinden de iletişim bilgilerini arayarak ulaşım yapılabilmektedir. İnternet sitesi üzerinde çoğu Esenyurt avukat numarasını KVKK nedeniyle saklamaktadır. Avukatlar kendilerini bilen kişilerle avukat numarasını paylaşmaktadırlar. Bu da pek natural durumdur. Çünkü her dava için avukatı arayan çok şahıs vardır. Bilinmeli ki avukatlar bilgileri ile para kazanmaktadırlar. Türkiye Barolar Birliği’nin de açıkça bildirdiği üzere hukuki danışmanlık faaliyeti ücrete tabidir.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP