Gebze Asliye Ceza Avukatı

Gebze Asliye ceza avukatı kimdir? Kocaeli'nin Gebze ilçesinde Asliye ceza avukatı ne iş yapar? Gebze Asliye ceza avukatı aslında Asliye Ceza mahkemelerinde görülen ceza yargılamaları sürecinde avukatlık faaliyetini yerine getiren ceza hukuku konusunda ilgili olan avukatlardır. Asliye ceza mahkemesinde işlenen sıklıkla karşılaşılan suç çeşitlerini başlıca belirtecek olduğumuzda: Tehdit suçu, Hakaret suçu, Şantaj suçu, Özel hayatın gizliliği ihlal suçu, Kasten yaralama suçu vd. olmak üzere çeşitli suçlar bulunmaktadır. Suçların şikayete tabi olup olmamaları büyük önem arz etmektedir. Şikayete tabi olan suçlara ilişkin olarak halk arasında uzlaşma olduğunda mahkeme sonucunda hiç böyle bir suç işlenmemiş gibi sonuç doğuracaktır. O yüzden işlenmiş olan suçların şikayete tabi tutulup tutulmadığı büyük önem arz etmektedir.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP