Gemlik Ceza Hukuk Büroları

Gemlik'de Gemlik Ceza hukuk büroları aramasında bulunan kişilere ilişkin önerilerimiz bulunmaktadır. Gemlik Ceza hukuk büroları ceza hukuku ile ilgili olan uzmanlık konusunda hassaten diğer avukatlık dallarından ziyade ceza hukuku dalına öncelik gösteren avukatların ilgilenmiş olduğu bir iş dalıdır. Meslek hayatımızda halkımız ceza hukuku ile ilgilenen avukatlara ceza avukatı ağır ceza avukatı gibi tabirler kullanmaktadırlar. Halbuki avukatlık mesleğimizde böyle bir meslek ismi bulunmamaktadır. Ceza hukuku avukatı ismini kullanmak pek daha profesyonelce olacaktır. Ceza hukukunda söz konusu davalılar içinde oluşan ya da isnat edilen bir suç konusuna ilişkin karar yapılmaktadır. Savcılık aşamasında hakkında isnat edilen suçu karşılayabilen kişilere şüpheli denilmektedir. Sorgu sürecinin bitiminden sonrasında kovuşturma aşaması dediğimiz mahkeme aşamasında ise şüpheli olan tarafın ismi sanık olacaktır.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma