Gemlik Ceza Hukuk Büroları

Gemlik'de Gemlik Ceza hukuk büroları aramasında bulunan kişilere ilişkin önerilerimiz bulunmaktadır. Gemlik Ceza hukuk büroları ceza hukuku ile ilgili olan uzmanlık konusunda hassaten diğer avukatlık dallarından ziyade ceza hukuku dalına öncelik gösteren avukatların ilgilenmiş olduğu bir iş dalıdır. Meslek hayatımızda halkımız ceza hukuku ile ilgilenen avukatlara ceza avukatı ağır ceza avukatı gibi tabirler kullanmaktadırlar. Halbuki avukatlık mesleğimizde böyle bir meslek ismi bulunmamaktadır. Ceza hukuku avukatı ismini kullanmak pek daha profesyonelce olacaktır. Ceza hukukunda söz konusu davalılar içinde oluşan ya da isnat edilen bir suç konusuna ilişkin karar yapılmaktadır. Savcılık aşamasında hakkında isnat edilen suçu karşılayabilen kişilere şüpheli denilmektedir. Sorgu sürecinin bitiminden sonrasında kovuşturma aşaması dediğimiz mahkeme aşamasında ise şüpheli olan tarafın ismi sanık olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP