Gemlik Hukuk Ofisi

Kolektif hukuk ofisi olarak Gemlik ilinde faaliyet gösteriyoruz. Gemlik Hukuk ofisi aramasında olduğunuzda yapmanız gereken ilk şey söz konusu yasal probleminize ilişkin olarak alanında yetkin hukuk ofisi ile konuşma gerçekleştirmiş olmanızdır. Tavsiyemiz yasal sorununuza ilişkin konuşmalarınızı kendiliğinden hukuk ofisine giderek yüz yüze konuşma gerçekleştirmeniz yönünde olacaktır. Sayesinde detaylıca açıklamasında bulunabileceğiniz gibi yasal probleminize ilişkin elinizde bulunan dosya, belge vd. kanıt niteliğine sahip evraklarınızın vekil vasıtasıyla incelenmesi doğrultusunda hüküm süreciniz nasıl, ne şekilde olması gerektiği konusunda düşünce sahibi olabileceksiniz. Hukukumuzda vazifeli ve yetkili dava belirleme konusu Hukuk Muhakemesi kanununda güvenilir düzenlenmiştir. Yalnız bu durumu dahi göz ardı etmeniz halinde açılacak olan duruşmanızın ilgili dava tarafından reddine hüküm verilmesi suretiyle duruşmanızın işlemden kaldırılmasına belge olacaktır.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma