Hendek Hukuk Ofisi

Kolektif hukuk ofisi olarak Sakarya'nın Hendek ilçesinde faaliyet sunuyoruz. Hendek Hukuk ofisi aramasında olduğunuzda yapmanız gereken ilk şey söz konusu hukuki probleminize ilişkin olarak alanında yetkin hukuk ofisi ile görüşme yapmış olmanızdır. Tavsiyemiz yasal probleminize ilişkin görüşmelerinizi kendiliğinden hukuk ofisine giderek karşılıklı konuşma gerçekleştirmeniz yönünde olacaktır. Böylece detaylıca izahında bulunabileceğiniz gibi hukuki sorununuza başvuru elinizde bulunan dosya, belge vd. kanıt niteliğine sahip evraklarınızın vekil aracılığıyla incelenmesi neticesinde yargılama süreciniz nasıl, ne şekilde olması gerektiği konusunda düşünce sahibi olabileceksiniz. Hukukumuzda görevli ve yetkili dava belirleme konusu Hukuk Muhakemesi kanununda açıkça düzenlenmiştir. Yalnız bu durumu dahi göz ardı etmeniz halinde açılacak olan duruşmanızın ilgili mahkeme tarafından reddine hüküm verilmesi biçimiyle duruşmanızın işlemden kaldırılmasına belge olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP