Hendek İcra Dosyası Kapama

Hendek İcra dosyası kapama işlemini gerçekleştirmek isteyen borçlu taraf, Önceden hakkında başlamış olan icra emrinde belirtilmiş olacak alacak kalemlerinin yatırılmış olması gerekmektedir. Hendek Borcunuzu yatırmadan öncesinde alacaklı olan taraf ya da vekili ile görüşme gerçekleştirmiş olmanız durumunda ödenecek borç tutarında indirim olanağı sağlanabilir. Anlaşmaya varılan yatırma tutarının ödenmiş olması neticesinde alacaklı tarafın herhangi bir alacağının kalmadığını belirtecek biçimde Uyap sistemi üzerinden borcu yoktur talebi göndermiş olması neticesinde borçlu tarafın tahsil harcını yatırmasıyla taşınır, taşınmaz malvarlığı bulunması durumunda haciz fekki işlemleri yapılarak dosya işlemden kaldırılır. Bu şekilde borçlunun borcu sona ermekle beraber icra dosyası kapanmış olur.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP