İzmit Asliye Ceza Avukatı

İzmit Asliye ceza avukatı kimdir? İzmit Asliye ceza avukatının görevi nedir? Asliye ceza mahkemelerinde görülen ceza yargılamaları süresince avukatlık hizmeti veren avukatlara İzmit asliye ceza avukatı denir. Asliye ceza mahkemesinde işlenen sıklıkla karşılaşılan suç çeşitlerini başlıca anlatacak olduğumuzda: Tehdit suçu, Hakaret suçu, Şantaj suçu, Özel hayatın gizliliği ihlal suçu, Kasten yaralama suçu vd. olmak üzere birbirinden ayrı suçlar bulunmaktadır. Suçların şikayete tabi tutulup tutulmadığı büyük önem arz etmektedir. Zira şikayete tabi tutulan suçlara ilişkin olarak müşteki ve sanık arasında geçen söz konusu durumda aralarındaki söz konusu ihtilafa ilişkin uzlaşacak olduklarında dava bittiğinde herhangi bir ceza yaptırımı ile karşılaşma durumu olmayacağı gibi sanki hiç böyle bir suç işlenmemiş gibi hüküm ve sonuç doğuracaktır. Bu yüzden işlenmiş olan suçların şikayete tabi olup olmamaları büyük önem arz etmektedir.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP