İzmit Avukat Numarası

İzmit'de İzmit Avukat Numarası arayışı artık çokça kolay biçimde ulaşım sağlanabilmektedir. İzmit Avukat Numarasına avukatın bağlı olduğu barodan ulaşabilir ya da internet adresi üzerinden de iletişim kurabilirsiniz. Kişisel Verileri Koruma Kurulu kapsamında web sitesi üzerinde çoğu İzmit avukat numarası gizlemektedir. Avukatlar kendilerini tanıyan kişilerle avukat numarasını paylaşmaktadırlar. Bu da pek natural durumdur. Zira olur olmaz her dava için avukat numarasını arayan bir kesim bulunmaktadır. Unutulmamalı ki avukatlar bilgileri ile para kazanmaktadırlar. Türkiye Barolar Birliği’nin de net bildirdiği üzere yasal danışmanlık hizmeti ücrete tabidir.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP