İzmit Haciz Kaldırma

İzmit'de Haciz kaldırma denildiğinde, borçlu şahıs ismine açılan icra takibine istinaden taşınır ya da taşınmaz malvarlığına ilişkin haciz kaldırma işleminin yapılabilmesi için netleşen icra emrine ilişkin borçlu olan şahıs ya da kurumun haciz kaldırma işlemi talebinde bulunabilmesi için açılmış olan icra takibine istinaden icra emrinde belirtilen alacak kalemlerinin yatırılması ile birlikte dosyanın kapatılıp infaz olunabilmesi için de tahsil harcının yatırılması gerekmektir. Sırasıyla belirtmiş olduğumuz işlemlerin yapılması neticesinde haciz kaldırma işlemi gerçekleşmiş olacaktır. Borçlu olan kişi ya da kurum bu şekilde haciz kaldırma işlemini gerçekleştirmiş olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP