İzmit Hukuk Ofisi

Kolektif hukuk ofisi olarak İzmit'de müşteri deneyimi veriyoruz. İzmit Hukuk ofisi arayışında bulunduğunuzda yapmanız gereken ilk şey söz konusu yasal probleminize ilişkin olarak bölümünde yetkin hukuk ofisi ile görüşme yapmış olmanızdır. Önerimiz yasal sorununuza ilişkin görüşmelerinizi bizatihi hukuk ofisine giderek karşılıklı görüşme gerçekleştirmeniz yönünde olacaktır. Aracılığıyla detaylıca izahında bulunabileceğiniz gibi yasal probleminize başvuru elinizde bulunan dosya, belge vd. kanıt niteliğine sahip evraklarınızın vekil tarafından incelenmesi neticesinde yargılama süreciniz nasıl, ne biçimde olması gerektiği konusunda fikir sahibi olabileceksiniz. Yasalarımızda vazifeli ve yetkili mahkeme belirleme konusu Hukuk Muhakemesi kanununda açıkça düzenlenmiştir. Sadece bu durumu dahi göz ardı etmeniz halinde açılacak olan davanızın ilgili mahkeme tarafından reddine yargılama verilmesi suretiyle davanızın işlemden kaldırılmasına belge olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP