Kadıköy Adliye Avukatı

Kadıköy'de Adliye avukat arayışında bulunan vatandaşlar bulunmaktadır. Adalet sarayına gittiklerinde yakınlarında hukuk ofisi görmediğinde danışabileceği kişileri bulabilmek için adliye avukat şeklinde aramalarda bulunarak hukuki bilgi almak ya da açması gereken davaya ilişkin bir avukatla çalışmak isteyebilmektedirler. Avukatlık bürosuna giderek yüz yüze görüşme sağlanması daha sağlıklı olacaktır. Çünkü söz konusu hukuki sorununuza ilişkin dilekçe yazım işlemi, hukuki danışmanlık talebi, yargısal faaliyete ilişkin dava açma işlemi talebi söz konusu olduğunda daha nitelikli, noksansız faaliyet alma durumu olacaktır. Avukatlık ofisine gidememe durumlarınızda telefon ile iletişim kurarak danışmanlık hizmeti bulabilirsiniz.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP