Kadıköy Avukat Numarası

Kadıköy Avukat Numarasına ulaşmak artık çok kolaydır. Günümüz teknolojisindeki büyümeler ile birlikte Kadıköy avukat numarası için avukatın bağlı olmuş olduğu ilgili barodan numarasının talep edilebileceği gibi sisteme kayıtlı internet adresi üzerinden de iletişim bilgilerini bularak ulaşım yapılabilmektedir. İnternet sitesi üzerinde çoğu Kadıköy avukat numarasını KVKK nedeniyle saklamaktadır. Avukatlar kendilerini tanıyan kişilerle avukat numarasını paylaşmaktadırlar. Bu da pek doğal durumdur. Zira önemli önemsiz her dava için avukat numarasını arayan bir kesim olmaktadır. Bilinmeli ki avukatlar bilgileri ile para kazanmaktadırlar. Türkiye Barolar Birliği’nin de net bildirdiği üzere hukuki müşavirlik hizmeti ücrete tabidir.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP