Kadıköy Avukatlık Bürosu

Kadıköy Avukatlık bürosu arayan davacılar Öncelikle hangi dalda uzman olduğunu öğrenmeleri gerekmektedir. Kadıköy Avukatlık bürosu tercihinizde en önemli kıstasınızın bu husus olması gerekmektedir. Her avukatın ağırlıklı olarak ilgilendiği, uzmanlaştığı, yeterli bilgi ve pratik sahibi olmuş olduğu hukuk dalları çeşitlilik göstermektedir. Bir avukat ceza hukuku alanında yetkin olabilir başka bir avukat ise İcra ve İflas Hukuku alanında yetkin olabilecektir. Ayrıca hukukumuzda Aile hukuku, Vergi hukuku, Miras hukuku, Sigorta hukuku, Bilişim hukuku, Ticaret hukuku, Borçlar hukuku gibi genellikle çeşitlilik gösteren hukukumuzun alt dalları bulunmaktadır. Bir avukatın her alanda uzman bir olmasını beklemiş olmamız mümkün değildir. Ancak bu durum bir avukatlık bürosunda ilgi konuları çeşitli olan birçok meslektaşın bir arada çalışması ile mümkün olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP