Kağıthane Ceza Hukuk Büroları

Kağıthane'da Kağıthane Ceza hukuk büroları arayışında bulunan kişiye ilişkin tavsiyelerimiz olmaktadır. Kağıthane Ceza hukuk büroları ceza hukuku ile ilgili olan uzmanlık konusunda özellikle diğer avukatlık dallarından artık ceza hukuku dalına ağırlık gösteren avukatların ilgilenmiş olduğu bir meslek dalıdır. Kariyer hayatımızda halkımız ceza hukuku ile ilgilenen avukatlara ceza avukatı ağır ceza avukatı gibi kelimeler kullanmaktadırlar. Maalesef hukuk mesleğimizde böyle bir meslek ismi bulunmamaktadır. Ceza hukuku avukatı ismini kullanmak pek daha doğru olacaktır. Ceza hukukunda söz konusu davalılar arasında oluşan ya da isnat edilen bir suç konusuna ilişkin karar yapılmaktadır. Savcılık süresinde hakkında isnat edilen suçu sunan kişilere şüpheli denilmektedir. Sorgu sürecinin bitiminden sonrasında kovuşturma süresi dediğimiz mahkeme aşamasında ise şüpheli olan tarafın ismi zanlı olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP