Kağıthane Hukuk Ofisi

Kolektif hukuk ofisi olarak Kağıthane ilinde müşteri deneyimi sağlamaktayız. Kağıthane Hukuk ofisi aramasında bulunduğunuzda yapmanız gereken ilk şey söz konusu yasal sorununuza ilişkin olarak alanında yetkin hukuk ofisi ile konuşma gerçekleştirmiş olmanızdır. Önerimiz yasal sorununuza ilişkin görüşmelerinizi kendiliğinden hukuk ofisine giderek yüz yüze görüşme gerçekleştirmeniz yönünde olacaktır. Bu sayede detaylıca açıklamasında bulunabileceğiniz gibi hukuki sorununuza dair elinizde bulunan dosya, belge vd. delil niteliğine haiz evraklarınızın avukat tarafından incelenmesi doğrultusunda karar süreciniz nasıl, ne biçimde olması gerektiği konusunda düşünce sahibi olabileceksiniz. Yasalarımızda vazifeli ve yetkili mahkeme belirleme konusu Hukuk Muhakemesi kanununda net düzenlenmiştir. Sadece bu durumu dahi göz ardı etmeniz halinde açılacak olan duruşmanızın ilgili mahkeme tarafından reddine hüküm verilmesi suretiyle duruşmanızın işlemden kaldırılmasına belge olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP