Karasu Asliye Ceza Avukatı

Karasu Asliye ceza avukatı kime denir? Karasu Asliye ceza avukatının görevi nedir? Karasu Asliye ceza avukatı aslında Asliye Ceza mahkemelerinde işlenen ceza yargılamaları sürecinde avukatlık faaliyetini yerine getiren ağır ceza hukuku konusunda bilgili olan avukatlardır. Asliye ceza mahkemesinde görülen çoğu suçlar: Tehdit suçu, Hakaret suçu, Şantaj suçu, Özel hayatın gizliliği ihlal suçu, Kasten yaralama suç vb. suçlar bulunmaktadır. Suçların şikayete tabi olup olmamaları önem arz etmektedir. Şikayete tabi olan suçlara ilişkin olarak halk arasında uzlaşma olduklarında dava sonucunda hiç böyle bir suç işlenmemiş gibi sonuç doğuracaktır. O yüzden işlenmiş olan suçların şikayete tabi olup olmamaları büyük önem arz etmektedir.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP