Karasu Ceza Hukuk Büroları

Karasu'da Karasu Ceza hukuk büroları aramasında bulunan kişiye ilişkin önerilerimiz bulunmaktadır. Karasu Ceza hukuk büroları ceza hukuku ile ilgili olan uzmanlık konusunda bilhassa diğer avukatlık dallarından artık ceza hukuku dalına ağırlık gösteren vekillerin ilgilenmiş olduğu bir meslek dalıdır. İş hayatımızda toplumumuz ceza hukuku ile ilgilenen avukatlara ceza avukatı ağır ceza avukatı gibi tabirler kullanmaktadırlar. Oysaki hukuk mesleğimizde böyle bir iş ismi bulunmamaktadır. Ceza hukuku avukatı ismini kullanmak pek daha doğru olacaktır. Ceza hukukunda söz konusu taraflar içinde oluşan ya da isnat edilen bir suç konusuna ilişkin karar yapılmaktadır. Savcılık aşamasında hakkında isnat edilen suçu sunan kişiye şüpheli denilmektedir. Sorgu sürecinin bitiminden sonrasında kovuşturma aşaması dediğimiz dava aşamasında ise şüpheli olan tarafın ismi sanık olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP