Kartal Araç Haczi Kaldırma

Kartal taşıt haczi kaldırma işlemini yapmak isteyen icra takibi borçlusu taşıtına haczi konulan borçlu şahıs borcunu kabul etmiş olması durumunda, icra takibinin gerçekleştiği icra dairesine ya da bulunduğu yerdeki en yakın icra dairesine giderek; talep edilen miktarı dosya kapak hesabı yapılması neticesinde topyekûn alacağı ödemesi durumunda taşıt üzerindeki haczi iptalini sağlayacaktır. Noterde taşıtını başkasına satmak isteyen kişilerin aracının üzerinde haciz olmaması gerekmektedir. Bu yüzden yukarıda net izahında bulunulmuş olan işlemlerin öncelikli olarak gerçekleşmesi gerekmektedir. Yoksa araç üstünde içeren haciz kalkmayacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP