Kartal Asliye Ceza Avukatı

Kartal Asliye ceza avukatı kimdir? İstanbul'un Kartal ilçesinde Asliye ceza avukatı ne hizmeti verir? Asliye ceza mahkemelerinde görülen ceza yargılamaları süresince avukatlık hizmeti veren avukatlara Kartal asliye ceza avukatı denir. Asliye ceza mahkemesinde işlenen sıklıkla karşılaşılan suç çeşitlerini başlıca belirtecek olduğumuzda: Tehdit suçu, Hakaret suçu, Şantaj suçu, Özel hayatın gizliliği ihlal suçu, Kasten yaralama suçu vd. olmak üzere değişik suçlar bulunmaktadır. Suçların şikayete tabi olup olmamaları büyük önem arz etmektedir. Çünkü şikayete tabi olan suçlara ilişkin olarak müşteki ve sanık arasında geçen söz konusu durumda aralarındaki söz konusu ihtilafa ilişkin uzlaşacak olduklarında dava sonucunda herhangi bir ceza yaptırımı ile karşılaşma durumu olmayacağı gibi sanki hiç böyle bir suç işlenmemiş gibi hüküm ve sonuç doğuracaktır. O yüzden işlenmiş olan suçların şikayete tabi olup olmamaları önem arz etmektedir.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP