Kartal Avukat Numarası

Kartal Avukat Numarasına erişmek artık çok kolaydır. Günümüz teknolojisindeki büyümeler ile birlikte Kartal avukat numarası için avukatın bağlı olmuş olduğu ilgili barodan telefonu talep edilebileceği gibi sisteme kayıtlı internet adresi üzerinden de iletişim bilgilerini arayarak ulaşım sağlanabilmektedir. Web sitesi üzerinde çoğu Kartal avukat numarasını Kişisel Verileri Koruma Kurulu nedeniyle saklamaktadır. Avukatlar kendilerini bilen kişilerle avukat numarasını paylaşmaktadırlar. Bu da pek doğal durumdur. Çünkü her mahkeme için avukatı arayan çok kişi vardır. Unutulmamalı ki avukatlar bilgileri ile para kazanmaktadırlar. Türkiye Barolar Birliği’nin de net bildirdiği üzere yasal müşavirlik hizmeti ücrete tabidir.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP