Keles Ceza Hukuk Büroları

Keles'de Keles Ceza hukuk büroları arayışında bulunan kişiye ilişkin tavsiyelerimiz olmaktadır. Keles Ceza hukuk büroları ceza hukuku ile ilgili olan uzmanlık konusunda spesifik olarak diğer hukuk dallarından bundan sonra ceza hukuku dalına öncelik gösteren vekillerin ilgilenmiş olduğu bir iş dalıdır. İş hayatımızda vatandaşlarımız ceza hukuku ile ilgilenen vekillere ceza avukatı ağır ceza avukatı gibi tabirler kullanmaktadırlar. Halbuki avukatlık mesleğimizde böyle bir kariyer ismi bulunmamaktadır. Ceza hukuku avukatı ismini kullanmak pek daha iyi olacaktır. Ceza hukukunda söz konusu davalılar içinde oluşan ya da isnat edilen bir suç konusuna ilişkin karar yapılmaktadır. Savcılık aşamasında hakkında isnat edilen suçu işleyen kişiye şüpheli denilmektedir. Sorgu sürecinin bitiminden sonrasında kovuşturma süresi dediğimiz mahkeme aşamasında ise şüpheli olan tarafın ismi sanık olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP