Kocaeli Hukuk Ofisi

Kolektif hukuk ofisi olarak Kocaeli ilinde faaliyet vermekteyiz. Kocaeli Hukuk ofisi arayışında olduğunuzda yapmanız gereken ilk şey söz konusu yasal probleminize ilişkin olarak alanında yetkin hukuk ofisi ile görüşme yapmış olmanızdır. Tavsiyemiz yasal sorununuza ilişkin konuşmalarınızı kendiliğinden hukuk ofisine giderek karşılıklı görüşme gerçekleştirmeniz yönünde olacaktır. Sayesinde detaylıca açıklamasında bulunabileceğiniz gibi yasal probleminize dair elinizde bulunan dosya, belge vd. delil niteliğine haiz evraklarınızın avukat tarafından incelenmesi doğrultusunda karar süreciniz nasıl, ne biçimde olması gerektiği konusunda düşünce sahibi olabileceksiniz. Yasalarımızda görevli ve yetkili mahkeme belirleme konusu Hukuk Muhakemesi kanununda açıkça düzenlenmiştir. Yalnız bu durumu dahi göz ardı etmeniz halinde açılacak olan davanızın ilgili mahkeme tarafından reddine yargılama verilmesi biçimiyle davanızın işlemden kaldırılmasına belge olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP