Mudanya İcra Dosyası Kapama

Mudanya İcra dosyası kapama işlemini yapmak isteyen borçlu taraf, Öncelikle hakkında başlamış olan icra emrinde belirtilmiş olacak alacak kalemlerinin ödenmiş olması gerekmektedir. Mudanya Borcunuzu ödemeden öncesinde alacaklı olan taraf ya da avukatı ile konuşma yapmış olmanız durumunda ödenecek borç miktarında indirim olanağı sağlanabilir. Anlaşmaya varılan ödeme tutarının yatırılmış olması ışığında alacaklı tarafın herhangi bir alacağının kalmadığını belirtecek biçimde Uyap sistemi üzerinden borcu yoktur talebi yollamış olması neticesinde borçlu tarafın tahsil harcını yatırmasıyla taşınır, taşınmaz malvarlığı olması durumunda haciz fekki işlemleri yapılarak dosya işlemden kaldırılır. Bu şekilde borçlunun borcu sona ermekle beraber icra dosyası kapanmış olur.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP