Orhangazi Hukuk Ofisi

Kolektif hukuk ofisi olarak Orhangazi ilinde hizmet sağlıyoruz. Orhangazi Hukuk ofisi arayışında bulunduğunuzda yapmanız gereken ilk şey söz konusu hukuki sorununuza ilişkin olarak bölümünde yetkin hukuk ofisi ile görüşme gerçekleştirmiş olmanızdır. Tavsiyemiz hukuki probleminize ilişkin görüşmelerinizi bizatihi hukuk ofisine giderek yüz yüze konuşma gerçekleştirmeniz yönünde olacaktır. Bu sayede detaylıca açıklamasında bulunabileceğiniz gibi hukuki probleminize dair elinizde bulunan dosya, belge vd. delil niteliğine haiz evraklarınızın vekil tarafından incelenmesi doğrultusunda karar süreciniz nasıl, ne biçimde olması gerektiği konusunda düşünce sahibi olabileceksiniz. Hukukumuzda vazifeli ve yetkili mahkeme belirleme konusu Hukuk Muhakemesi kanununda açıkça düzenlenmiştir. Sadece bu durumu dahi göz ardı etmeniz halinde açılacak olan duruşmanızın ilgili dava tarafından reddine hüküm verilmesi biçimiyle duruşmanızın işlemden kaldırılmasına belge olacaktır.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma