Orhangazi Hukuk Ofisi

Kolektif hukuk ofisi olarak Orhangazi ilinde hizmet sağlıyoruz. Orhangazi Hukuk ofisi arayışında bulunduğunuzda yapmanız gereken ilk şey söz konusu hukuki sorununuza ilişkin olarak bölümünde yetkin hukuk ofisi ile görüşme gerçekleştirmiş olmanızdır. Tavsiyemiz hukuki probleminize ilişkin görüşmelerinizi bizatihi hukuk ofisine giderek yüz yüze konuşma gerçekleştirmeniz yönünde olacaktır. Bu sayede detaylıca açıklamasında bulunabileceğiniz gibi hukuki probleminize dair elinizde bulunan dosya, belge vd. delil niteliğine haiz evraklarınızın vekil tarafından incelenmesi doğrultusunda karar süreciniz nasıl, ne biçimde olması gerektiği konusunda düşünce sahibi olabileceksiniz. Hukukumuzda vazifeli ve yetkili mahkeme belirleme konusu Hukuk Muhakemesi kanununda açıkça düzenlenmiştir. Sadece bu durumu dahi göz ardı etmeniz halinde açılacak olan duruşmanızın ilgili dava tarafından reddine hüküm verilmesi biçimiyle duruşmanızın işlemden kaldırılmasına belge olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP