Osmangazi Avukat Numarası

Osmangazi Avukat Numarasına ulaşmak artık çok pratiktir. Osmangazi Avukat Numarasına avukatın bağlı olduğu barodan ulaşabilir ya da internet adresi üzerinden de irtibat kurabilirsiniz. Kişisel Verileri Koruma Kurulu kapsamında web sitesi üzerinde çoğu Osmangazi avukat numarası gizlemektedir. Bir tek kendisini bilen kişiler ile telefon numarasını vermektedir. Bu da pek organik durumdur. Zira önemli önemsiz her mahkeme için avukat numarasını arayan bir kesim olmaktadır. Unutulmamalı ki avukatlar bilgileri ile para kazanmaktadırlar. Türkiye Barolar Birliği’nin de güvenilir bildirdiği üzere yasal danışmanlık hizmeti ücrete tabidir.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma