Sakarya Asliye Ceza Avukatı

Sakarya Asliye ceza avukatı kimdir? Sakarya Asliye ceza avukatının işi nedir? Sakarya Asliye ceza avukatı gerçekte Asliye Ceza mahkemelerinde görülen ceza yargılamaları sürecinde avukatlık faaliyetini yerine getiren ceza hukuku konusunda bilgili olan avukatlardır. Asliye ceza mahkemesinde görülen çoğu suçlar: Tehdit suçu, Hakaret suçu, Şantaj suçu, Özel hayatın gizliliği ihlal suçu, Kasten yaralama suç vb. suçlar bulunmaktadır. Suçların şikayete tabi olup olmamaları büyük önem arz etmektedir. Zira şikayete tabi tutulan suçlara ilişkin olarak müşteki ve zanlı arasında yaşanılan söz konusu durumda aralarındaki söz konusu ihtilafa ilişkin uzlaşacak olduklarında dava bittiğinde herhangi bir cezai müeyyide ile karşılaşma durumu olmayacağı gibi sanki hiç böyle bir suç işlenmemiş gibi hüküm ve sonuç doğuracaktır. O yüzden işlenmiş olan suçların şikayete tabi olup olmamaları önem arz etmektedir.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP