Sapanca Asliye Ceza Avukatı

Sapanca Asliye ceza avukatı kime denir? Sakarya'nın Sapanca ilçesinde Asliye ceza avukatı ne iş yapar? Sapanca Asliye ceza avukatı gerçekte Asliye Ceza mahkemelerinde görülen ceza yargılamaları sürecinde avukatlık faaliyetini yerine getiren ağır ceza hukuku konusunda ilgili olan avukatlardır. Asliye ceza mahkemesinde görülen sıklıkla karşılaşılan suç çeşitlerini başlıca belirtecek olduğumuzda: Tehdit suçu, Hakaret suçu, Şantaj suçu, Özel hayatın gizliliği ihlal suçu, Kasten yaralama suçu vd. olmak üzere birbirinden ayrı suçlar bulunmaktadır. Suçların şikayete tabi olup olmamaları büyük önem arz etmektedir. Zira şikayete tabi tutulan suçlara ilişkin olarak şikayetçi ve zanlı arasında yaşanılan söz konusu durumda aralarındaki söz konusu anlaşmazlığa ilişkin uzlaşacak olduklarında dava bittiğinde herhangi bir ceza yaptırımı ile karşılaşma durumu olmayacağı gibi sanki hiç böyle bir suç işlenmemiş gibi hüküm ve sonuç doğuracaktır. O yüzden işlenmiş olan suçların şikayete tabi olup olmamaları büyük önem arz etmektedir.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP