Sapanca Hukuk Ofisi

Kolektif hukuk ofisi olarak Sakarya'nın Sapanca ilçesinde hizmet vermekteyiz. Sapanca Hukuk ofisi aramasında olduğunuzda yapmanız gereken ilk şey söz konusu hukuki sorununuza ilişkin olarak alanında yetkin hukuk ofisi ile görüşme yapmış olmanızdır. Önerimiz yasal sorununuza ilişkin görüşmelerinizi bizatihi hukuk ofisine giderek yüz yüze görüşme gerçekleştirmeniz yönünde olacaktır. Aracılığıyla detaylıca açıklamasında bulunabileceğiniz gibi hukuki probleminize ilişkin elinizde bulunan dosya, doküman vd. kanıt niteliğine sahip evraklarınızın avukat aracılığıyla incelenmesi doğrultusunda yargılama süreciniz nasıl, ne şekilde olması gerektiği konusunda fikir sahibi olabileceksiniz. Yasalarımızda görevli ve yetkili dava belirleme konusu Hukuk Muhakemesi kanununda açıkça düzenlenmiştir. Sadece bu durumu dahi göz ardı etmeniz halinde açılacak olan duruşmanızın ilgili mahkeme tarafından reddine karar verilmesi suretiyle duruşmanızın işlemden kaldırılmasına doküman olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP