Serdivan Avukat Numarası

Serdivan Avukat Numarasına ulaşmak artık çok kolaydır. Serdivan Avukat Numarasına avukatın bağlı olduğu barodan ulaşabilir ya da web adresi üzerinden de irtibat kurabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinde çoğu Serdivan avukat numarasını Kişisel Verileri Koruma Kurulu nedeniyle saklamaktadır. Yalnızca kendisini bilen kişiler ile telefon numarasını paylaşmaktadır. Bu da pek organik durumdur. Çünkü her mahkeme için avukatı arayan çok kişi vardır. Unutulmamalı ki avukatlar bilgileri ile para kazanmaktadırlar. Türkiye Barolar Birliği’nin de açıkça bildirdiği üzere hukuki danışmanlık faaliyeti ücrete tabidir.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP