Serdivan Ceza Hukuk Büroları

Serdivan'da Serdivan Ceza hukuk büroları aramasında bulunan kişilere ilişkin önerilerimiz olmaktadır. Serdivan Ceza hukuk büroları ceza hukuku ile ilgili olan uzmanlık konusunda bilhassa diğer avukatlık dallarından ziyade ceza hukuku dalına ağırlık gösteren vekillerin ilgilenmiş olduğu bir kariyer dalıdır. İş hayatımızda vatandaşlarımız ceza hukuku ile ilgilenen avukatlara ceza avukatı ağır ceza avukatı gibi tabirler kullanmaktadırlar. Maalesef avukatlık kariyerimizde böyle bir kariyer ismi bulunmamaktadır. Ceza hukuku avukatı ismini kullanmak pek daha doğru olacaktır. Ceza hukukunda söz konusu davalılar arasında oluşan ya da isnat edilen bir suç konusuna ilişkin hüküm yapılmaktadır. Savcılık süresinde hakkında isnat edilen suçu işleyen kişilere şüpheli denilmektedir. Sorgu aşamasının bitiminden sonrasında kovuşturma süresi dediğimiz dava aşamasında ise şüpheli olan tarafın ismi sanık olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP