Serdivan Hukuk Ofisi

Kolektif hukuk ofisi olarak  Serdivan'da faaliyet sunuyoruz. Serdivan Hukuk ofisi aramasında olduğunuzda yapmanız gereken ilk şey söz konusu hukuki probleminize ilişkin olarak bölümünde yetkin hukuk ofisi ile konuşma yapmış olmanızdır. Tavsiyemiz hukuki probleminize ilişkin konuşmalarınızı bizatihi hukuk ofisine giderek yüz yüze görüşme gerçekleştirmeniz yönünde olacaktır. Böylece detaylıca izahında bulunabileceğiniz gibi yasal probleminize dair elinizde bulunan evrak, doküman vd. kanıt niteliğine haiz evraklarınızın avukat aracılığıyla incelenmesi doğrultusunda yargılama süreciniz nasıl, ne şekilde olması gerektiği konusunda fikir sahibi olabileceksiniz. Hukukumuzda vazifeli ve yetkili mahkeme belirleme konusu Hukuk Muhakemesi kanununda açıkça düzenlenmiştir. Sadece bu durumu dahi göz ardı etmeniz halinde açılacak olan duruşmanızın ilgili mahkeme tarafından reddine yargılama verilmesi suretiyle duruşmanızın işlemden kaldırılmasına doküman olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP