Üsküdar Ceza Hukuk Büroları

Üsküdar'da Üsküdar Ceza hukuk büroları aramasında bulunan kişiye ilişkin tavsiyelerimiz olmaktadır. Üsküdar Ceza hukuk büroları ceza hukuku ile ilgili olan uzmanlık konusunda özellikle diğer avukatlık dallarından ziyade ceza hukuku dalına öncelik gösteren vekillerin ilgilenmiş olduğu bir iş dalıdır. Meslek hayatımızda halkımız ceza hukuku ile ilgilenen vekillere ceza avukatı ağır ceza avukatı gibi kelimeler kullanmaktadırlar. Maalesef avukatlık mesleğimizde böyle bir meslek ismi bulunmamaktadır. Ceza hukuku avukatı ismini kullanmak pek daha gerçekçi olacaktır. Ceza hukukunda söz konusu taraflar içinde oluşan ya da isnat edilen bir suç konusuna ilişkin hüküm yapılmaktadır. Savcılık aşamasında hakkında isnat edilen suçu sunan kişilere şüpheli denilmektedir. Soruşturma aşamasının bitiminden sonrasında kovuşturma süresi dediğimiz mahkeme süresinde ise şüpheli olan tarafın ismi sanık olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP